Сьогодні 0

« Донбас » вдруге в історії виграв Меморіал Павла Забійника

У вирішальному матчі турніру чемпіон України обіграв чемпіона Словаччини
21 серпня 2021р. 20:20

« Донбас » став переможцем передсезонного турніру – Меморіалу Павла Забійника. У фіналі донеччани обіграли чемпіона Словаччини « Зволен ».

У першому періоді ніхто з суперників рахунок розмочити не зміг. У другій двадцатімінутке, як і у всіх попередніх матчах на турнірі, « Донбас » пропустив першим, проте досить швидко закинув дві шайби у відповідь. У заключному періоді знову зуміли відзначитися обидві команди, і знову « Донбас » зробив це на один раз більше. Як підсумок – 4: 2 перемога українського колективу.

Таким чином, « Донбас » виграв всі свої матчі на турнірі і вдруге в історії став переможцем Меморіалу Павла Забійника.

« Зволен » – « Донбас » 2: 4 ( 0: 0, 1: 2, 1: 2 ).

шайби: 1: 0 – Зюзін ( Вьеденскі ) – 20:43, 1: 1 – Пересунько – 31:46, 1: 2 – Ногачов ( Шишляники <AG1> Шляники <AG1>, Соколовський ) – 46:17, 2: 3 – Зюзін ( Вьеденскі ) – 49:08, 1: 4 – Стефанович ( Лялька, Туркін <AG6>

« Зволен »: Рам ( Тренчан ), Андерсонс-Хайн, Зюзін-Вьеденскі-Едлічка, Мелішко-Рой, Уллі-Пуліш-Коленіч, Грашко-Кубка, Марцинек-Мікуш-Чаний, Бабеляк, Дюріш-Губанку-Хлепчок

« Донбас »: Макаров ( Воріс ), Смерек-Жульдіков, Сігарев-Бірюков-Шишлянніков, Ногачов-Пангелов-Юлдашев, Лялька-Туркін-Стефанович, Андрійків-Соколовський, Морозов-Захаров-Пересунько, Гріс

Наступним турніром для чемпіона України стане домашній Відкритий кубок Донбасу, Де також візьмуть участь « Краматорськ », « Кременчук » і « Маріуполь ».

Після цього донеччани вперше в історії зіграють в Лізі чемпіонів. раніше стартувала продаж квитків на домашні матчі « Донбасу » в цьому турнірі.