Розгорнути Згорнути

« Донбас » виграв другий матч фінальної серії з « Соколом »

Команди закинули п'ять шайб в більшості
18 квітня 2021р. 19:27

У Дружківці на арені « Альтаїр » в рамках другого матчу фінальної серії плей-офф УХЛ « Донбас » переміг « Сокіл » з рахунком 5: 1.

Кияни, пам'ятаючи про ураженні в першій грі, Активно почали матч, але несподіваною ляпасом для них стала разюча атака « Донбасу », в ході якої Віталій Лялька з розвороту відправив шайбу в ближній кут воріт – 1: 0.

Через хвилину кияни залишилися в меншості і відразу ж Андрій Сігарьов на добиванні подвоїв перевагу « Донбасу ». Трохи пізніше той же Сігарьов міг оформити дубль, але не реалізував штрафний кидок.

Незважаючи на дві занедбані шайби господарі не припиняли атакувати і на початку другого періоду, перебуваючи в більшості, Лялька на добиванні оформив дубль.

У третій двадцатімінутке гравці « Сокола » спробували перехопити ініціативу, але виникли моменти вони так і не змогли реалізувати. Потім кияни знову опинилися в меншості і Андрій Бірюков після передачі Сігарева закинув четверту шайбу.

Здавалося, що матч так і завершитися з рахунком 4: 0, але « Сокіл » знову залишився в меншості і Віталій Карамнов в четвертий раз покарав суперника за видалення.

Однак за три хвилини до кінця матчу Віталій Андрійків також в більшості розмочив рахунок, закинувши шайбу престижу.

Третій матч команд відбудеться 21 квітня в Києві. Трансляція буде доступна на XSPORT.