« Донбас » з бойової перемоги почав Меморіал Павла Забійника
![« Донбас » з бойової перемоги почав Меморіал Павла Забійника](/upload/resize_cache/iblock/885/916_537_2/8859affc328244838a4bc01dcfcfa955.jpg.webp)
На початку першого періоду купчо скористався помилкою в обороні « Донбасу » і відкрив рахунок в матчі кидком в « дев'ятку ». Українці великими силами атакували ворота Словаччини U-20, але пробити голкіпера словацької « молодежки » ніяк не вдавалося. А в середині 20-хвилинки Соколовський порушив у своїх володінь – Кашвік реалізував буліт, впевнено перегравши Воріса. До кінця періоду на табло вже горіло 2: 2 – першу шайбу за чемпіона України закинув білорус Стефанович,
а ще одне взяття воріт на рахунку Коренчука.
Після перерви « Донбас » не став зменшувати оборотів і зусиллями Ляльки вперше вийшов вперед в матчі. Але цього разу вже словаки не захотіли йти на перерву в ролі поступаються – Хайнік зумів реалізувати більшість 5 на 3 ( видалення Коренчука і Даниленко).
У третьому періоді донеччани зуміли довести свою перевагу в класі – шишлянніков найпотужнішим кидком знову вивів українську команду вперед. А Смерек і Сігарев встановили на табло підсумковий рахунок – 6: 3 на користь « Донбасу ».
Меморіал Павла Забійника. перший матч
« Донбас» – Словаччина U-20 6: 3 ( 2: 2, 1: 1, 3: 0 )
Шайби « Донбасу»: 1: 2 – Стефанович, 2: 2 – Коренчук, 3: 2 – Лялька, 4: 3 – Шишлянніков ( бл. ), 5: 3 – Смерек, 6: 6: 6: <TAG
Коментарі 0