Вчора 1
Сьогодні 0

« Донбас » здобув вольову перемогу і відправиться в гості до « Дніпру » з подвоєною перевагою в серії

« Щуки » упустили перевагу протягом двох хвилин
01 квітня 2021р. 20:05
"Донбас" знову обіграв "Дніпро" / фото - УХЛ

Віце-чемпіон минулого сезону УХЛ « Донбас » здобув перемогу над « Дніпром » у другому матчі півфінальної серії плей-офф.

команда Ігоря Чібірева відкрила рахунок в першому періоді. В рівній грі « щуки » змогли розмочити ворота Олексія трифонова лише під кінець другої 20-хвилинки. А відразу ж після перерви підопічні Олега Тимченко повели в рахунку, реалізувавши більшість. Однак свій шанс в грі 5 на 4 не упустили і донеччани. Точку в матчі поставив Микита Мілехін.

У першому матчі « Донбас » виграв з перевага в 3 шайби. Тренер господарів все одно поскаржився на велику перерву після кінця регулярного чемпіонату. Тепер серія переїде в Херсон, де буде зіграно ще 2 матчі.

« Донбас » ( Донецьк ) – « Дніпро » ( Херсон ) 3: 2 ( 1: 0, 0: 1, 2: 1 ), серія 2-0

воротарі: Трифонов - Хомутов.

В іншому півфіналі « Сокіл » на виїзді обіграв чемпіонів України – « Кременчук ».