Розгорнути Згорнути

« Сокіл » всуху обіграв « Маріуполь » на виїзді і добув перші очки в сезоні

Третій період виявився вирішальним для обох команд
20 вересня 2021р. 21:50

У понеділок, 20 вересня, в Маріуполі продовжився другий тур Української хокейної ліги – місцеві « сталеві чайки » брали київський « Сокіл ».

У першому періоді обидві команди намагалися відкрити рахунок в матчі. Хороші моменти біля воріт архітектура Оганджаняна створювали « сталеві чайки ». « Сокіл », в свою чергу, теж не залишався в боргу і намагався атакувати ворота Дениса Короваева, Але на перерву команди пішли, залишаючи інтригу першого гола і показуючи однакову наполегливість у грі.

Другий період команди почали, граючи 4 на 4. Створювали моменти суперники в зонах один одного, але шайба не йшла в ворота. Опоненти по черзі володіли ініціативою, але нікому не вдалося довести справу до кінця.

Першу шайбу в сьогоднішньому матчі закинув « Сокіл » на 44 хвилині гри – з передачі Антона Рубана і Єгора Мажугі тон сьогоднішній грі задав Андрій Міхнов. На останніх хвилинах заключній третини « Маріуполь » активно насідав на « Сокіл », намагаючись довести гру до овертайму. « Сталеві чайки » зняли воротаря, але шайбу встиг перехопити Антон Елісеенко і направив її в порожні ворота. Таким чином, поставивши крапку в сьогоднішньому матчі – 2: 0.

« Маріуполь » – «Сокіл» ( 0: 0, 0: 0, 0: 2 )