14 українських гравців дебютували в Лізі чемпіонів у складі «Донбасу»
![14 українських гравців дебютували в Лізі чемпіонів у складі «Донбасу»](/upload/resize_cache/iblock/3ed/916_537_2/3ed21dd96cbf867e8a01165d46b75443.jpg.webp)
В рамках першого в історії України сезону в Хокейної Ліги Чемпіонів в складі донецького «Донбаса» в головному турнірі Європи дебютували 14 кандидатів в збірні країни: 4 захисника і 10 нападників.
11 хокеїстів дончан - 3 захисника і 8 нападників - потрапили в розширений склад національної збірної України, який в листопаді повинен зіграти на міжнародному турнірі в столиці Угорщини Будапешті.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/DSC_0735.jpg)
Статистика кандидатів до збірної України, які відіграли за «Донбас» в ХЛЧ :
Захисники
Філіп Пангелов-Юлдашев (6 ігор, 0 + 1) , Віталій Андрійків (6 ігор, 0 + 1) , Андрій Григор'єв (5 ігор) , Олександр Фірсов (1 гра)
Форварди
Віталій Лялька (6 ігор, 2 + 1) , Фелікс Морозов (6 ігор, 1 + 2) , Ілля Коренчук (6 ігор, 1 + 0) , Віктор Захаров (6 ігор) , Олександр Пересунько (5 ігор, 1 + 3) , Микита Буценко (5 ігор, 0 + 1) , Гліб Кривошапкин (2 гри, 0 + 1) , Максим Розумов (2 гри), Дмитро Даниленко (2 гри), Станіслав Садовіков (1 гра)
Першим українським гравцем, який виступав в Лізі чемпіонів був нинішній форвард «Сокола» Андрій Міхнов У ХЛЧ він грав за білоруську «Юність» і польський «Тихи».
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/DSC_0779.jpg)