Сьогодні 0

«Донбас» розгромив «Білий Барс» на старті Кубка Азовського моря

Донеччани закинули супернику шість безмовних шайб
03 грудня 2021р. 18:35

Стартував Кубок Азовського моря. У дебютному матчі турніру «Донбас» розгромив «Білий Барс».

На самому початку гри рахунок відкрив Ілля Коренчук Барси протрималися практично до перерви, але під завісу ігрового відрізка пропустили ще двічі. Голами відзначилися. Гатіс Спруктс і Віктор Туркін Останній реалізував більшість «Донбасу» - 3: 0.

У другій 20-хвилинці донеччани закинув супернику ще три шайби. Голами відзначилися Філіп Пангелов-Юлдашев, Микита Буценко і Віталій Андрійків Одна з шайб за період у виконанні «Донбасу» була закинута в більшості - 6: 0.

У третьому періоді суперники обійшлися без голів. Богдан Дьяченко оформив шатаут.

«Донбас» - «Білий Барс» 6: 0 (3: 0, 3: 0, 0: 0)

1: 0 - Коренчук (Буценко, Пангелов-Юлдашев) - 4:58 ,

2: 0 - Спруктс (Медведєв, Фірсов) - 16:27 ,

3: 0 - Туркин (Пересунько, Буценко - бол.) - 18:26 ,

4: 0 - Пангелов-Юлдашев (Пересунько, Медведєв - бол.) - 28:03 ,

5: 0 - Буценко (Шишлянніков) - 31:30 ,

6: 0 - Андрійків (Пересунько, Морозов) - 38:21

«Донбас»: Дяченко (Макаров), Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Коренчук-Буценко-Шишлянніков, Кобельєв-Жульдіков, Медведєв-Туркін-Спруктс, Андрійків-Галигін, Морозов-Захаров-Пересунько, Фірс-Ігнатенко, Розумов-

«Білий Барс»: Півмісник (Квасенко), Неверов-Гріцюк, Куцевіч-Качан-Удовіченко, Алексюк-Собко, Лесніков-Брага-Попережай, Наливайко-Садовіков, Трандафілов-Собченко-Ромащенко, Олійник