Дублі Сігарева і Бірюкова допомогли «Донбасу» комфортно обіграти «Краматорськ»
![Дублі Сігарева і Бірюкова допомогли «Донбасу» комфортно обіграти «Краматорськ»](/upload/resize_cache/iblock/260/916_537_2/260fd9ad98c21159ad21e300ac7cefc0.jpg.webp)
«Донбас» обіграв «Краматорськ» в матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.
Зусиллями Бірюкова і Сигарева вже до середини першого періоду донеччани вели з різницею в дві шайби, проте до кінця двадцатімінутки «Краматорськ» один гол відіграв. У другому періоді Столяренко допоміг номінальним гостям зрівняти рахунок, але вже через кілька хвилин «Донбас знову вийшов вперед - Сігарев оформив дубль.
У заключному періоді підопічні Павла Мікульчик закинули ще дві шайби : Пересунько відзначився в меншості, а Бірюков встановив остаточний рахунок на табло, попутно оформивши свій другий гол. Як підсумок - комфортна перемога «Донбаса».
Відзначимо, що в матчі з «Краматорському» до складу «Донбасу» повернувся американський захисник Джейлен Смерек.
УХЛ. Регулярний чемпіонат :
«Донбас» - «Краматорськ» 5: 2 (2: 1, 1: 1, 2: 0)
1: 0 - Бірюков (Пангелов-Юлдашев) - 3:29 ,
2: 0 - Сігарев (Бірюков, Шишлянніков - бол. 4Х3) - 8:57 ,
2: 1 - Гриценко (Семенов - 4Х4) - 9:29 ,
2: 2 - Столяренко (Градович) - 25:08 ,
3: 2 - Сігарев (Бірюков, Шишлянніков) - 29:43
4: 2 - Пересунько (Морозов, меньш.), 49:20 ;
5: 2 - Бірюков (Сигарьов), 56:22.
«Донбас»: Воріс (Дияченко), Смерек-Жульдіков, Сігарев-Бірюков-Шишлянніков, Пангелов-Юлдашшев-Соколовський, Лялька-Туркін-Медведєв, Андрійків-Григор'єв, Розумов-Буценко-Коренчук, Фірсов, Морозов-Захаров-Пересов-Пересов.
«Краматорськ»: Боягуз (Кучер), Таран-Бабрусев, Сергіївський-Столяренко-Градович, Мальцев-Ваулін, Гриценко-Кобильник-Ковальов, Афанасьєв-Сірченко, Середницький-Геворкян-Калиничев, Говорушко-Семенов-Суховольскій.
Турнірна таблиця :
Наступним матчем для «Донбасу» стане домашня зустріч п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Клагенфурта», яка відбудеться 6 жовтня.