Вчора 0
Сьогодні 0

Форвард «Сокола»: «Могли знімати питання про переможця в матчі з« Фернецварошем »ще в першому періоді»

Коржілецкій - про перші матчі «Сокола» у другому раунді Континентального кубка
24 жовтня 2021р. 11:29

Нападаючий «Сокола» Данило Коржілецкій поділився думкою про ігри Континентального кубка з «Олімпом» (1: 4) І «Ференцварошем» (4: 1), А також розповів про майбутній матч проти «Валка» :

В грі з «Олімпом» був помітний недовагої. Можливо, причиною став фактор відсутності досвіду. Після програшу ми розібралися в собі і дали сильному супернику гідний бій (4: 1 перемога над «Ференцварошем» - XSPORT). Всі хлопці вийшли максимально сконцентрованими і виконали всі, як нам намалював тренер.

У «Олімпі» досить досвідчених гравців. Не виключаю, що цей фактор став визначальним. Крім того, нас підвели необов'язкові видалення. «Олімп» здорово розігрує більшість.

Мандраж був присутній, це частина нашої професії. Але все буває вперше і ця невдача зробить нас сильнішими в майбутньому. Та вже зараз зробила. По крайней мере, мені здалося, що ми з Мішею Сімчуком увійшли в матч проти «Ференцвароша» без зайвого хвилювання.

Матч з «Ференцварошем» з боку виглядав майже ідеальним. Незважаючи на це, повівши 2: 0, «Сокіл» в першому періоді втратив ще три-чотири моменти, які зняли б питання про переможця остаточно. Статистика кидків в цій 20-хвилинці показова - 21: 4 на користь «Сокола».

Підозрюю, що угорці після поразки в першому матчі не сприймали нас як серйозного суперника. Але другою грою ми показали, що є командою, яка може виграти в цій групі будь-кого. Так, цієї перемоги може не вистачити, але ми не забиваємо собі голови тим, як в заключному турі зіграють «Ференцварош» і «Олімп», і налаштовуємося, в першу чергу, на перемогу у зустрічі з естонським «Валком». А вже потім будемо дивитися, що вийшло в таблиці. Будемо продемонструвати бій і то, наскільки ми сильна команда. Знаючи чіпкість гравців «Валка», її треба усувати зі стартових секунд. І демонструвати свою гру.

Трансляція матчу «Сокіл» - «Валк» пройде на телеканалі XSPORT і порталі XSPORT.ua Початок - 19:30 за київським часом.