Георгій Зубко: « Вітаємо « Донбас » з перемогою »
Харків буде представлений в майбутньому сезоні УХЛ
« Рулав Одд » заявився на наступний сезон чемпіонату України
![Емблема Рулав Одд Харків буде представлений в майбутньому сезоні УХЛ](/upload/iblock/d0b/d0b04ee11a46703a49fc39ed82738f3e.jpg.webp)
Емблема Рулав Одд / Фото: facebook.com/RulavOddr
« Рулав Одд » з Харкова на своїй сторінці в Facebook оголосив про подачу заявки в УХЛ на сезон-2021/22:
Тепер офіційно.Дорогі наші вболівальники. ХК « Рулав Одд » подав заявку на участь в чемпіонат УХЛ. Для нас величезна честь захищати честь легендарного Харківського регіону. Чекаємо вас на льоду Ice Hall в м. Харків.
Нагадаємо, що в майбутньому чемпіонаті України виступлять також « Донбас », « Сокіл », « Кременчук », « Краматорськ », « Маріуполь », « Дніпро » і « Білий Барс ».
Коментарі 4
Ну,и замечательно!