Лялька: «Сподіваюся, що в наступному сезоні« Донбас »грає в Лізі чемпіонів і ми пройдемо в плей-офф»
![Віталій Лялька Лялька: «Сподіваюся, що в наступному сезоні« Донбас »грає в Лізі чемпіонів і ми пройдемо в плей-офф»](/upload/resize_cache/iblock/1b4/916_537_2/1b4870487ddce377c5c2b49aa133ca04.jpg.webp)
Форвард «Донбаса» Віталій Лялька розповів, завдяки чому вдалося перемогти «Клагенфурт» (2: 1) В останньому матчі Ліги чемпіонів :
Добре грали, перший період провели непогано, могли краще зіграти, але головне - це була перемога, незважаючи на те, що ми вже достроково закінчили боротьбу за плей-офф. Всі раді перемозі, думаю, що ми порадували такий довгоочікуваної перемогою наших уболівальників. Ми чули, що «Донбасу» аплодували не тільки наші вболівальники, які приїхали на гру, а й місцеві вболівальники - це дорого коштує і дуже приємно.Всі розуміли, що це останній щогл в сезоні і хотіли докласти максимум зусиль, можливо насилу входили в гру, десь хтось перегорів, молодим хлопцям довірили зіграти в цьому матчі, тому довго вкочувалися, але знову ж таки, добре, що ми виграли і на позитивній ноті закінчили такий важливий для нас турнір.
Після виходу на лід Воріса стояло завдання допомогти йому якомога швидше увійти в гру. Потрібно віддати належне нашому воротарю, який починав матч - він отримав серйозну травму. Але це нас загартувало, згуртувало і ми всі знали, що потрібно підтримати Воріса і перші хвилини грати на оборону. В принципі, відпрацювали нормально, звичайно, не без помилок.
Незважаючи ні на що, нам ця перемога потрібна була більше, ніж «Клагенфурту». Бажання в першу чергу перемогло.
Згадуючи матчі, які ми провели в Києві - ті емоції уболівальників дорогого коштують. Прикро поступатися в одну шайбу будинку. Але хочу подякувати нашим уболівальникам за підтримку, за те, навіть після поразок вони говорили, що ми боролися до кінця і вірили в нас.
Я сподіваюся, що «Донбасу» в наступному сезоні знову належить шанс зіграти в Лізі чемпіонів і показати, що ми можемо зіграти краще, пройти в плей-офф. Тому наше завдання перед уболівальниками на наступний сезон залишається відкритою.
Кращий гравець матчу? Цю нагороду можна дати кожному в нашій п'ятірці - все зробили свою роботу. Це дуже приємна нагорода, але її гідний кожен з нашої п'ятірки.
14 українських гравців дебютували в Лізі чемпіонів у складі «Донбасу».
Коментарі 0