Розгорнути Згорнути

«Маріуполь» обіграв СК «Сокіл» в дебютному матчі в історії киян

«Сталеві чайки» забезпечили собі комфортну перевагу ще в перших двох періодах
12 грудня 2021р. 20:49

У Маріуполі в рамках регулярного чемпіонату Суперліги «Сталеві чайки» обіграли СК «Сокіл». Для киян це був дебютний матч в історії.

Команди активно почали матч з обопільними атаками, але більш зіграний «Маріуполь» виглядав краще і володів ігровою перевагою. На 8-й хвилині першого періоду Микита Мілехін відкрив рахунок в матчі.

У другій двадцатімінутке «Маріуполь» повністю заволодів ініціативою і Микита Зуєв, Віктор Тютченко, Назар Ружников и Сергій Твердохлебов довели перевагу до 5: 0. У другій половині періоду Сергій Мельников розмочив рахунок і закинув першу шайбу в історії клубу.

У першій половині третьої двадцатімінуткі Віктор Шахворостов зробив дубль, скоротивши відставання «Сокола» до -2. Але гольову точку все ж поставили господарі зусиллями Сергія Твердохлебова.