Сьогодні 0

«Маріуполь» в овертаймі вирвав перемогу у «Білого Барсу»

«Чайкам» вдалося закинути в кінці додаткового часу
04 січня 2022р. 21:30

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч ХК «Маріуполь» в овертаймі обіграв «Білий Барс» з рахунком 4: 3.

У першому періоді «Сталеві чайки» відкрили рахунок зусиллями дебютанта Суперліги Владислава Бойко Через три хвилини гості в більшості зрівняли рахунок після кидка. Андрія Удовіченко.

У кінцівці першої двадцатімінуткі команди обмінялися голами Еліезера Щербатова и Богдана Наливайко.

У другому періоді «Маріуполь» мав ігрову перевагу, пресингував суперників, але пропустив від Микити Леснікова У третій двадцатімінутке. Максим Горечішніков відновив паритет.

У кінцівці овертайму перемогу «Маріуполю», за який активно хворіла місцева торсида, приніс кидок Володимира Чердака.