Мікульчик: «Команда емоційно підсіла»
![Мікульчик: «Команда емоційно підсіла»](/upload/resize_cache/iblock/196/916_537_2/1961ea1ea4df0f9e9b172130dd49d15d.jpg.webp)
Головний тренер «Донбасу» Павло Мікульчик прокоментував перемогу над «Краматорському» (5: 2) В матчі регулярного чемпіонату УХЛ Слова фахівця призводить. прес-служба дончан:
«Багато говорити не хочеться. Хлопці відпрацювали, молодці - виграли. Видно, що нам останні ігри важко даються. Команда емоційно підсіла. Завтра буде вихідний, відпочинуть хлопці. Сподіваюся, що з хорошими емоціями підійдемо до наступних матчів і до Ліги чемпіонів.Здорово себе проявило ланка Сігарев-Бірюков-Шишлянніков. Вони вирішують результат матчів. Хотілося б, щоб і інші ланки також виконували б свою роботу. Те, що одна ланка у нас забивало - вони молодці, але хотілося б і від інших такої результативності.
«Краматорськ» був хорошим суперником перед Лігою чемпіонів, сьогодні гра важка була. У них було багато моментів, у нас теж. Гідна гра була.
Джейлен Смерек сьогодні вийшов. Зрозуміло, що намагався, але видно, що трошки емоцій йому не вистачає. Ця ситуація не пішла нікуди, потрібен час. Але він намагається - молодець. Думаю, що все буде добре ».
Наступним матчем для «Донбасу» стане домашня зустріч п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Клагенфурта», яка відбудеться 6 жовтня.
Коментарі 0