Ногачов: « Перемога на турнірі – результат нашої командної роботи »
![Євген Ногачов Ногачов: « Перемога на турнірі – результат нашої командної роботи »](/upload/resize_cache/iblock/86f/916_537_2/86fa0f3e63298c154420d06d68fef3d5.jpg.webp)
Захисник ХК « Донбас » Євген Ногачов прокоментував перемогу команди на Меморіалі Павла Забійника в Словаччині. Хоккеіст розповів про сильні сторони команди Павла Мікульчіка і поділився очікуваннями від наступних змагань.
« Нелегким виявився турнір, особливо остання гра. Суперник був заряджений на перемогу, це було видно з перших секунд, вони агресивно діяли по всьому майданчику, але ми добре зазнали в першому періоді і в кінцевому підсумку змогли зробити свою справу правильно.Перемога на турнірі – це результат нашої командної роботи і згуртованості, ми один одного підбадьорювали, працювали однією командою на кожному сантиметрі майданчики.
Чому в кожній грі пропускали першими? Так сталося, але головне, що ми знайшли в собі сили перевернути гри в свою сторону.
В цілому на турнірі, ми добре грали в чужій зоні, було гарне взаєморозуміння, швидко виходили зі своєї зони, добре діяли на контратаках, непогано перехоплювали шайбу і переходили із зони оборони в атаку.
Поки рано говорити в якій формі ми знаходимося, від передсезонних зборів ще відійти потрібно. Цей момент фізично не так швидко вирішується, тому що у нас були серйозні навантаження, і компенсація настане трохи пізніше, і ми будемо в ще більш кращій формі, ніж зараз.
Про суперників на Відкритому кубку Донбасу ще багато чого не знаю, поки тільки знайомий з « Краматорському », з яким провели товариський матч. Буде день – буде їжа. Думаю, що тренери підготують нас як слід ».
Коментарі 0