Підгурська: « У регулярному чемпіонаті « Донбас » створював багато моментів в іграх з « Соколом »
![Дмитро Підгурська Підгурська: « У регулярному чемпіонаті « Донбас » створював багато моментів в іграх з « Соколом »](/upload/resize_cache/iblock/a90/916_537_2/a90309d973b9dd9e537d372f55f4e650.jpg.webp)
16 квітня в Дружківці стартує фінальна серія плей-офф УХЛ, в якій « Донбас » зіграє проти « Сокола ». Напередодні класичного протистояння своїми очікуваннями з XSPORT поділився екс-головний тренер Херсонського « Дніпра » Дмитро Підгурський.
« Сокіл » – молода команда, завзята, зухвала. Десь може « Донбас » не справлявся зі своїми емоціями і знаєте, починав переходити на їх хокей і десь може мало не вистачало цього руху. Але якщо згадаєте всі ігри, дуже багато « Донбас » створював моментів, не дуже їх реалізовував, але моментів створював багато. Ну а « Сокіл » за рахунок своєї ось цієї молодості і запалу, вони і давали бій більш титулованому в українському чемпіонаті супернику.Ви ж пам'ятаєте, так, що я сказав, що фінал буде « Донбас » – « Кременчук »? Для мене це як би таке незрозуміле чому « Кременчук » не вийшов у фінал, хоча я був упевнений, що ця команда буде грати там. Але « Сокіл », я вам скажу чесно, « Сокіл » цю півфінальну серію зіграв краще.
Будь-яка зміна керівництва призводить до струсу. Головне, щоб ця струс збереглася до кінця плей-офф. Тому, що на моїй пам'яті, знаєте, прийшов новий тренер, струс буквально 2-3 гри, а потім команда починає, грубо кажучи, знову повертатися до того ж хокею ».
#/VIDEO_4443994#
Всі матчі фінальної серії ви зможете дивитися в прямому ефірі на телеканалі XSPORT, А також онлайн на сайті XSPORT.ua.
Коментарі 0