Сігарев: « Третя гра з « Дніпром » була переломною »
![Андрій Сігарьов Сігарев: « Третя гра з « Дніпром » була переломною »](/upload/resize_cache/iblock/93c/916_537_2/93c88b2c79084b30e0577ba1a7b3e966.jpg.webp)
Нападаючий « Донбасу » Андрій Сігарьов висловився про півфінальної серії матчів проти херсонського « Дніпра ». Віце-чемпіони України ведуть з рахунком 3: 0, форвард зазначив, що саме третя гра стала переломною.
« Ми дуже серйозно налаштовувалися на суперника, тому що попередні дві гри були дуже важкі. Звичайно, ми хотіли повести в серії 3: 0 – це краще, ніж 2: 1. Взагалі можу сказати, що це була переломна гра, тому налаштовувалися максимально ».
Про результативність в матчах з « Дніпром ».
« Чесно, ніхто такого не очікував. Це не означає, що суперник слабкий, просто такі теж матчі бувають. Повторюся, ми дуже серйозно налаштовувалися на цей матч ».Ми в кожному матчі налаштовуємося на перемогу. Чим менше ігор ми зіграємо, тим в більш свіжому стані ми підійдемо до фіналу. Тому настрій тільки такий - в кожному матчі граємо на перемогу і робимо все для цього можливе. Поки йде все добре ».
Про паузі перед півфіналами.
« Я вже говорив, що ми за перші дві гри втягнулися. До серії підійшли свіжі, так як весь цей час готувалися будинку. Ми не витрачали сили і емоції на чвертьфінал і в півфіналі це стало величезним плюсом для нас ».
Про четвертої гри.
« Готуємося тільки на перемогу. Чи не хочемо витрачати сили і емоції, тому зробимо все для перемоги, щоб готуватися до фіналу ».
Про пару « Сокіл » – « Кременчук ».
« Перед самою серією я думав, що буде 6-7 матчів і я, чесно, навіть не замислювався про те, хто вийде у фінал. Обидві команди серйозні і сильні. Вчора « Сокіл » повів в серії 3: 0 і всіх, я думаю, це здивувало. Але скажу так, зараз не важливо, хто вийде в фінал, наша мета – виграти в півфіналі і боротися за кубок ».
Під час регулярного чемпіонату Сігарьов побив клубний рекорд результативності.
Нещодавно УХЛ представила медалі, які отримають всі учасники півфіналів.