Тренер Канади: « Я буду в шоці, якщо Латвія і Німеччина зіграють внічию »

Галлан впевнений, що всі команди прагнуть перемогти
01 червня 2021р. 18:04
Жерар Галлан / Фото: Las Vegas Review-Journal

Головний тренер збірної Канади Жерар Галлан висловився про поразку від Фінляндії (2: 3 Б) і обговорив можливості проходу в плей-офф чемпіонату світу.

« Це був чудовий матч. Обидві команди грали здорово. Ми програли по буллітах. Гріх скаржитися на самовіддачу своєї команди.

Ми блискуче провели перший період, билися, але програли відмінній команді Фінляндії. Сподіваємося на краще і подивимося, як закінчиться вечірній матч, вийдемо ми в чвертьфінал.

Не думаю, що гравці нервували на буллітах, вони намагалися виконати хороші фінти, іноді можна переборщити з рухами ключкою. У фінів дуже хороший голкіпер. Хлопці намагалися дати собі максимальний шанс забити. На жаль, не вийшло. Не сумніваюся, що наші буллітери хотіли принести перемогу, але Фінляндія теж сильна команда і забила красиві голи.

Латвія і Німеччина вийдуть далі, якщо зіграють внічию? Не уявляю, щоб таке коли-небудь трапилося. У будь-якому матчі, що б він не значив, завжди хочеш перемогти. Я буду в шоці, якщо вони це зроблять. У цьому шоці. Упевнений, що обидві команди вийдуть грати на перемогу. Подивимося, що буде ».

Нагадаємо, на матчі ЧС-2021 будуть допущені лише латвійські вболівальники.

Джерело: championat.com Карен Агабекян