Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Україна U20 програла японцям на чемпіонаті світу DIB і зазнала своєї першої поразки на турнірі

Команда Японії перебігала підопічних Олександра Бобкина
14 грудня 2021р. 14:55
Збірна України U-20 / Фото - XSPORT

Чемпіонат світу U20. Дивізіон IB. 2-й тур :

Україна - Японія 1: 3 (0: 1, 1: 1, 0: 1)

Шайби :

0: 1 - Уено (Андо, Цуцумі) - 13:26 ,

0: 2 - Ова (Мурасі, Сато - бол.) - 24:52

1: 2 - Сімчук (Гончаренко, Коржілецкій) - 39:19 ,

1: 3 - Цуцумі - 59:50 (ПВ)

Україна: Кубрицький (Майко), Чолач-Дахновський, Коржілецкій-Симчук-Гончаренко, Гребеник-Пономаренко, Трахт-Шаповалов-Бородай, Євтухов-Палійчук, Панасенко-Царківський-Сушков, Філімонов, Ткач-Варава-Грабовецький

Втративши через травму нападника ХК «Краматорськ» Дмитра Кобильника в стартовому матчі турніру в Талліні проти Естонії (7: 2), тренерський штаб молодіжної збірної України був змушений відшкодовувати кадровий потенціал нашої атаки. У підсумку, в трійці с Богданом Панасенко і Данилом Царьковскім в стартовому складі вийшов захисник Владислав Сушков.

На відміну від українців японці свій стартовий матч на ЧС в Дивізіоні IB програли - збірної Словенії з рахунком 3: 7. Але нашу команду азіатський суперник здивував.

У першому і другому періодах японці закинули по шайбі: одну в рівних складах і одну в більшості - 0: 2.

Збірна України відродила надію на позитивний результат на останній хвилині другого періоду. За 41 секунду до сирени шайбу закинув Михайло Сімчук - 1: 2.

Третій період був боротьбою нервів. За шість хвилин до кінця зустрічі збірна України отримала можливість чотири хвилини пограти в більшості, але не змогла його реалізувати. Знявши воротаря за 35 секунд до сирени, українці пропустили і третю шайбу. Наша команда зазнала першої поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB .

У середу українці зустрінуться з головними фаворитами в боротьбі за підвищення в класі французами.