Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Україна впевнено переграла Угорщину напередодні старту в Олімпійській кваліфікації

Свого суперника синьо-жовті здолали на його льоду – в Будапешті

Національна збірна України перемогла Угорщину в товариському матчі напередодні старту в заключному раунді Олімпійської кваліфікації

На льоду угорської столиці Будапешта українці виграли з рахунком 6:3.

Після «сухого» стартового періоду синьо-жовті шокували суперника у другій 20-хвилинці, коли наша команда закинула одразу три шайби! Голи в активі Станіслава СадовіковаВолодимира Чердака і Олександра Пересунька. Останній забивав у більшості – 3:0 на користь України.

До середини третього періоду наші хокеїсти закинули ще двічі. Дубль у більшості оформив Садовіков, а Денис Бородай скористався жахливою помилкою суперника і реалізував вихід віч-на-віч з воротарем угорців – 5:0!

Після цього головний тренер збірної України Дмитро Христич все ж таки отримав їжу для роздумів, оскільки угорці тричі пробили нашого голкіпера Богдана Дьяченка менш як за чотири хвилини – 3:5...

Знявши свого воротаря, господарі льоду спробували продовжити камбек, але їхній запал голом у порожні ворота остудив Андрій Денискін. Так український нападник поставив крапку у звітному поєдинку!

Кидки: 29 (8, 15, 6) – 21 (9, 4, 8).

29 серпня у латвійській Ризі збірна України стартує у вирішальному раунді Олімпійської кваліфікації. Наша команда зустрінеться зі збірними ЛатвіїФранції і Словенії. На Олімпійські ігри-2026 потрапить лише найкраща команда з цього квартету.