Україна зазнала другої поразки на турнірі в Любляні

У матчі проти Румунії відзначився екстрено викликаний Михайло Сімчук

Товариський матч. Beat COVID-19 Ice Hockey Tournament:

Україна – Румунія 2: 3 ( 2: 2, 0: 1, 0: 0 )

2: 1 Сімчук ( Мережко ), 7:59

2: 2 Петер ( Фодор ), 17:09

2: 3 Касаніну ( Кожне, Фодор ), 15:55

воротарі: Оганджанян, Кубрицький – Полц, Адоржан

У Любляні в рамках товариського турніру Beat COVID-19 Ice Hockey Tournament збірна України в своєму другому матчі програла Румунії з рахунком 2: 3.

На початку матчу румуни змогли відкрити рахунок завдяки швидкому виходу в контратаку і правильної позиції Василе, Який першим виявився на підборі.

Однак Україна швидко зрівняла рахунок зусиллями Бабинця, Який після проходу і передачі Мазура закинув шайбу під поперечину воріт. Незабаром дебютант національної команди Сімчук відзначив свою появу, відмінно зігравши на добиванні, після чого « синьо-жовті » вийшли вперед. Але в кінцівці першого періоду румуни знову відігралися.

У другому періоді, як виявилося, була закинута остання шайба в матчі. Справжній нещасний випадок стався з українським воротарем Оганджаняном, Шайба залетіла в ворота після неймовірного відскоку від майданчика.

Нагадаємо, що в першому матчі на турнірі Україна в овертаймі програла Польщі.

У наступному поєдинку українці у вівторок 18 травня зіграють з австрійцями. Початок зустрічі о 14:00 за київським часом.