Воріс: «У Лізі чемпіонів мета не виконали»
![Воріс: «У Лізі чемпіонів мета не виконали»](/upload/resize_cache/iblock/e01/916_537_2/e0177aa33c51600f33c8dc492f48fcfb.jpg.webp)
Воротар «Донбасу» Яніс Воріс прокоментував перемогу над «Клагенфуртом» (2: 1) В заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів Слова голкіпера призводить. прес-служба дончан:
«Емоції після матчу хороші. Всі раді, що виграли останню гру і закінчили участь в CHL саме перемогою. Я нарешті зіграв і виграв матч - і це теж здорово, радий, що так вийшло. Команда дуже допомогла - спасибі хлопцям. Ми всі професіонали, ми повинні бути готові в будь-яку секунду вийти на лід.Сталося так (на самому початку гри серйозне розсічення отримав воротар донеччан Андрій Макаров - прим.), Я відразу був готовий вступити в гру, хлопці допомогли так що ще раз спасибі їм.
«Клагенфурт» добре катався сьогодні, молоді хлопці хотіли себе показати і, думаю, у них це вийшло. Гра не була легкою - «Клагенфурт» грає краще, ніж інші команди в групі. Ми сьогодні зіграли дисципліновано, у нас було мало вилучень, хлопці добре блокували кидки і, звичайно, красиво розіграли більшість, коли закинули другу шайбу.
В цілому по Лізі чемпіонів, мета не виконали, повинні були проходити далі, але вже склалося, як склалося - це хокей, це спорт. Тут одна помилка може все змінити. Всі ігри були хорошими, різниця в один гол була - нам є над чим працювати ».
Нагадаємо, «Донбас» став єдиною командою, яка зуміла перемогти «Клагенфурт» в групі, проте в плей-офф чемпіон України не потрапив , посівши третє місце в квартеті.
Коментарі 0