Белодед: « Я не буду відразу рватися в бій, буду поступово повертатися »
![Дарина Белодед Белодед: « Я не буду відразу рватися в бій, буду поступово повертатися »](/upload/resize_cache/iblock/f8d/916_537_2/f8d6e29b32d6342a0e43c8b1941763df.jpg.webp)
Українська дзюдоїстка Дар'я Белодід в інтерв'ю YouTube-каналу INTERSPORT Україна розповіла, як довго планує відпочивати після завоювання бронзи на Олімпійських Іграх-2020 на Токіо ( Японія ).
« Думаю, від дзюдо буду місяць відпочивати. Зараз планую почати ходити в спортзал, щоб просто підтримувати фізичну форму для себе. Після відпочинку, з осені буду починати потихеньку переходити в зал.Це буде поступово, я не буду відразу рватися в бій, як це було багато років. Поступово в задоволення. Звичайно, треба так добре відпочити, щоб не сильно захотілося боротися. Хочу це почуття отримати.
У дитинстві мені батьки давали місяць відпочинку, три тижні, а останній тиждень я вже не могла дочекатися, для мене це катування було, хотіла повернутися в зал.
Думаю, зараз пройде час, я дуже скучив за цим. У мене ще більше буде сил, енергії, щоб направляти в правильне русло ».
Дарина Белодід стала першою українкою, Яка виграла медаль Олімпійських Ігор в дзюдо.