Вчора 0
Сьогодні 0

Білодід не вийшла на татамі Європейських ігор. Збірна України достроково програла на старті турніру

Єдину перемогу нашій команді в матчевій зустрічі з Угорщиною принесла Литвиненко
01 липня 2023р. 12:28
Дар'я Білодід / Фото - japantimes
Збірна України з дзюдо програла на старті командного турніру на Європейських ігор в Кракові (Польща).

Наші спортсмени в міксті в 1/16 фіналу програли угорцям – 1:4. Таким чином, підопічні Віталія Дуброви вибули з турніру.

Свої сутички програли Владислав Казіміров (до 73 кг), Юлія Гребеножко (до 70 кг), Артем Бубир (до 90 кг) та Євген Балевський (90 + кг). Єдину перемогу нашій команді принесла Єлизавета Литвиненко (до 70 кг).

Відзначимо, що черга до бронзової призерки Токіо-2020 Дар'ї Білодід так і не дійшла. Українка була заявлена в останній парі.

Нагадаємо, що на Іграх в Кракові в дзюдо розігрується лише один комплект медалей.

Раніше Білодід відреагувала на рішення Міжнародної федерації дзюдо (IJF) допустити росіян і білорусів до міжнародних змагань.