Партизан – Динамо. Пряма трансляція
31 липня 21:00
Титулованная українська дзюдоїстка Дар'я Білодід відома не тільки своїми спортивними досягненнями, а й модельними даними. Бронзова призерка Токіо-2020 оновила свій профіль в соцмережах свіжими знімками, зібравши сотню захоплених коментарів:
Раніше XSPORT.ua опублікував патріотичні фотосесії: легкоатлетки Марини Бех-Романчук і тенісистки Марти Костюк.
Коментарі 0