Білодід не поїде на тренувальний збір разом з національною командою
Дуброва: «У Білодід важкий жереб, вона у другому раунді виходить на Фунакубо»
Титулована українка потрапила до найскладнішої сітки
10:00
![Дар'я Білодід Дуброва: «У Білодід важкий жереб, вона у другому раунді виходить на Фунакубо»](/upload/iblock/43a/43af4ea413557cd061bd2d7c279b0711.jpg.webp)
Дар'я Білодід / Фото - Yahoo
Головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва поділився очікуваннями від старту турніру на Олімпіаді-2024 для титулованої Дар'ї Білодід.«У Даші важкий жереб, вона у другому раунді виходить на японку (Харука Фунакубо – прим.). Але й японки програють. Ута Абе не програвала чотири роки, олімпійська чемпіонка та чотириразова чемпіонка світу, але (у Парижі – прим.) програла.
Тому не бачу проблем, чому Даша не може перемогти та продовжити боротьбу. Саме її досвід, майстерність, вміння зібратися на великих змаганнях – сподіваюся, це йому допоможе і воно покаже свої найкращі якості».
23-річна українка на Олімпіаді-2024 виступить у ваговій категорії до 57 кг. Старт змагань у цій вазі заплановано на 29 липня, початок – об 11:00.
Зазначимо, що на Іграх-2020 у Токіо Білодід стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 48 кг.
Раніше Дуброва висловився про виступ українських дзюдоїстів на Олімпійських іграх-2024.
Коментарі 0