Литвиненко та Курченко програли в 1/8 фіналу чемпіонату світу
Литвиненко: «Не завжди все виходить так, як плануєш»
Єлизавета не змогла поборотись за медалі
06:45
![Литвиненко: «Не завжди все виходить так, як плануєш»](/upload/resize_cache/iblock/35a/916_537_2/35ad2bcadae40339ba2627f6f4623f28.jpg.webp)
Українська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко прокоментувала свій виступ на Олімпійських іграх у Парижі.
Раніше українка у ваговій категорії до 78 кг програла китаянці Ма Чженчжао через три попередження.
«Втішний поєдинок склався невдало. Я отримала три попередження та програла. Чи думала ризикнути після другого попередження? Звісно, думала, але не завжди все виходить так, як плануєш.
У чому різниця між сутичкою з китаянкою на Грендслемі у Тбілісі і тут? Складно сказати. Не виходило її кидати. У Тбілісі боротьба була кращою, ніж у втішному поєдинку на Олімпіаді.
Очікування від Олімпіади – це найлегше з усього, що можна зробити. Хотілося поборотися та поїхати додому з медаллю. Не вдалося. Можливо, на наступних Олімпійських іграх вийде краще за».
Нагадаємо, раніше виступи з українців також завершила Дарія Белодєд.
Коментарі 0