Партизан – Динамо. Пряма трансляція
31 липня 21:00
Титулованная українська дзюдоїстка Дар'я Білодід зустрілася в Дубай зі своєю подругою – відомою художньою гімнасткою Владою Нікольченко. Красуні-спортсменки вирішили повеселитися і в соціальних мережах розіграли своїх підписників, опублікувавши серію фото в формі одна одної:
Раніше в мережі з'явилося свіже фото молодшої сестри Василя Ломаченко – Анастасії.
Коментарі 0