Тренер українського чемпіона: «Йому вдалося стрибнути вище голови»
Призер ЄЮОФ-2022: «Навіть після початку війни, я не припиняв працювати над собою, тренувався»
Іван Казімірів заявив, що в нього великі амбіції
28 липня 2022р. 12:50
![Іван Казімів Призер ЄЮОФ-2022: «Навіть після початку війни, я не припиняв працювати над собою, тренувався»](/upload/resize_cache/iblock/064/916_537_2/06493ecf711df61b80510c9f7ceeb5d9.jpg.webp)
Іван Казімів / Фото - facebook.com/olympicua
Бронзовий призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю Іван Казімірів після завоювання бронзи в Банській Бистриці, Словаччина заявив, що в нього серйозні амбіції. Його цитує прес-служба НОК:
«Навіть після початку війни, я не припиняв працювати над собою, багато та наполегливо тренувався, і, як бачите не дарма. Наприкінці сутички відкрилося навіть не друге, а третє дихання. Я розумів, що мені потрібно брати цю медаль, яка є другою європейською нагородою в моїй кар’єрі, і вона надзвичайно цінна. Це медаль, заради якої я тренувався 12 років. Наступна ціль юніорські чемпіонати Європи та світу, ну і, звичайно, – Олімпійські ігри.Ми зі старшим братом ходили на плавання, регбі, футбол, але коли прийшли в зал дзюдо до першого тренера Павла Шевченка – він побачив в нас потенціал, і зумів його розвинути. До речі, тим що маю нагороду теж завдячую Павлу Володимировичу, ну і звісно Анні Каштановій та Віталію Самотугу, у яких тренуємося зараз у Києві».
Нагадаємо, Україна завоювала вже чотири медалі ЄЮОФ-2022, дві з яких золоті.
Коментарі 0