Зараз 1
Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Спека! Белодід захопила фігурою в бікіні

Українська дзюдоїстка опублікувала красивий знімок
14 червня 2021р. 20:45
Спека! Белодід захопила фігурою в бікіні
20-річна українська дзюдоїстка Дар'я Белодід знову змусила битися чоловічі серця частіше, опублікувавши знімок в рожевому купальнику. На фото красуня-спортсменка продемонструвала не тільки струнку фігуру, сталевий прес і шоколадний загар, а й обдарувала передплатників посмішкою:
раніше XSPORT.ua розповів своїм передплатникам про Санта-Барбарі, яка відбувається між півзахисником « Динамо » і його дівчиною.
Джерело: XSPORT.ua
Рейтинг:
(Голосів: 11)

Коментарі 15

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
14 жовтня 2021р. 21:49
Як тільки відростають цицьки то відразу набереш мене:)
24 жовтня 2021р. 03:46
Иди корову подёргай за вымя, эстет селючий, и да будет тебе счастливый секс
28 вересня 2021р. 02:26
Новоиспечённая валютная эскортница...
22 вересня 2021р. 08:01
Красавица! Симпатяшка!!!!8)
13 вересня 2021р. 01:53
Де цицьки згубила?
9 вересня 2021р. 07:26
И чем это мясо должно меня удивить? Все, кто лезут прославлять свои "прелести" входят в ранг сявок - торговок. И сколько оно берёт за час? Как они, эти "желанные" надоели своими телесами!
18 вересня 2021р. 21:46
Ще таких дебілів не бачив, реальний діагноз - дебіл (один із видів психічного розладу здоров’я людини), можна ще перефразувати - легкий ступінь олігофренії….
18 вересня 2021р. 21:47
Ще таких дебілів не бачив, реальний діагноз - дебіл (один із видів психічного розладу здоров’я людини), можна ще перефразувати - легкий ступінь олігофренії….
16 жовтня 2021р. 18:07
;)эти телеса кинули бы тебя через бедро больно, и вспомнил бы о её победах на славу нашей Родины.
4 вересня 2021р. 19:12
Нагадаю автору - прізвище цієї дівчини - Білодід, ніякого дЄда там і в помині немає
6 вересня 2021р. 17:45
Вчить, пане, граматику. Iм'я, призвища не прекладаються. Скворцов  не Шпак. Пушкiн не Гармата. Не нагнiтайте.
7 вересня 2021р. 18:30
Не вчИть, а вчІть! Не прИзвища, а прІзвища! Так що вчіть граматику!
3 вересня 2021р. 07:40
"видел я тебя. Нет там никакой эротики..."
(Фильм "Барс")
31 серпня 2021р. 15:54
Больших успехов не на отдихе а на татами!!!
16 червня 2021р. 09:41
Билодид

Букмекер місяця