Білодід: « Якщо все складеться як треба, то у Хаммам буде медаль »
Турчин програла у другому колі Олімпійських ігор-2020
Українська дзюдоїстка поступилася представниці Нідерландів в « голден скор »
29 липня 2021р. 07:11
Анастасія Турчин
Українська дзюдоїстка Анастасія Турчин завершила виступ на Олімпійських іграх-2020 в Токіо.
У ваговій категорії до 78 кг Турчин пройшла перший раунд, перемігши « іппоном » представницю Еквадору Ванессу Чалу, Проте вже в наступному колі поступилася дзюдоїстці з Нідерландів Гуше Стенхейс. В основний час ніхто очок не набирав, а ось в « голден скоре » суперниці українки вдалося провести « вазарі ».
30 червня на Олімпіаді виступлять ще два представника України в дзюдо – Яків Хамм і Єлизавета Каланіна.
Нагадаємо, єдина українська медаль в дзюдо в Токіо-2020 на рахунку Дар'ї Белодід. А ось Георгій Зантарая знову не зуміла проявити себе на Олімпійських іграх.