22:00
live
Змішані єдиноборства. Combate Global 23. Пряма трансляція
22:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. США - Китай

Горуна – про російських спортсменів: «Вони раби та слабаки, залежні від свого уряду, який платить їм зарплати. Тобто купує їх»

Титулований український каратист жорстко висловився на адресу колег по цеху
25 липня 20:21
Горуна – про російських спортсменів: «Вони раби та слабаки, залежні від свого уряду, який платить їм зарплати. Тобто купує їх»
Станіслав Горуна / Фото - insidethegames.biz
Бронзовий призер Олімпіади-2020, чемпіон Всесвітніх та Європейських Ігор з карате Станіслав Горуна в інтерв'ю нашому сайту відповів на питання з приводу свого спілкування з російськими колегами по цеху під час війни в Україні.

Ви з кимось із російських спортсменів спілкування останнім часом?

«Вони точно все бачать мене в Instagram. Особливо в перші місяці, коли я кожен день в історіях Instagram викладав відео і фото про війну і писав в постах « що » і « як » відбувається. Але від них не було ніякої реакції. Я точно знаю, що вони це дивилися і бачили, обговорювали між собою, але все відмовчуються. Вони раби і слабаки, залежні від свого уряду, яке платить їм зарплати. Тобто купує їх».


«Якщо вони від цього залежні і своїми діями показують це, значить, їх купили. Можна бути спортсменом на зарплаті, але це не означає, що ти мовчиш і засовуєш мову в одне місце. Вони не бачать, що можуть зробити, тому що не на них нападають, тому їм окей. Їм байдуже до цього. Вони можуть висловлювати якусь стурбованість, але я не вірю в їх щирість».


Повний інтерв'ю Горуни сайту XSPORT можете прочитати тут.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
25 липня 2022р. 20:29
а кто ему платит?
25 липня 2022р. 21:17
тот, кто платит ему, ни на кого не напал.

X-Video: