Вчора 6
Сьогодні 19
Завтра 10
Розгорнути Згорнути

Горуна – про відмову від індивідуальних змагань на чемпіонаті світу: «Було вирішено передати естафету молодому поколінню»

Станіслав потрохи готується відходити від спорту
19 жовтня 2023р. 18:48
Горуна – про відмову від індивідуальних змагань на чемпіонаті світу: «Було вирішено передати естафету молодому поколінню»
Фото: НОК України

Олімпійський призер Станіслав Горуна пояснив, чому на чемпіонаті сіту-2023 буде виступати тільки у командних змаганнях:

#Виступи лише в командному куміте? Моє особисте рішення, оскільки немає можливості повноцінно тренуватися і готуватися до таких турнірів. Було вирішено передати естафету молодому поколінню, яке таку можливість має.

Звичайно, спорт не на все життя. Треба поступово перемикатися на щось інше, шукати якусь роботу, стартапи, вести бізнес. Зараз моя задача – використати своє ім'я та монетизувати його. У світі карате я упізнаваний, і з цією місією їжджу по семінарах та розказую про ситуацію в Україні. #/QUOTE

Про Андрія Заплітного

Заміна? Так, є гідна заміна – Андрій Заплітний. Він цього року уперше представляє Україну в цій категорії до 75 кг. Він вже виграв чемпіонат Європи та Європейські ігри. Мені здається, що одразу заявив про себе і про своє місце в цій категорії. Вважаю, що це дуже гідна заміна мені.

Склад збірної України на ЧС-2023.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця