16:20
THE FOOTBALL REVIEW. Прем’єра
15:55
live
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Житичі-Полісся - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка. Пряма трансляція

«Разом ми можемо зупинити геноцид українців» Горуна закликав бойкотувати всіх російських і білоруських спортсменів

Потужний піст від української каратиста
12 серпня 16:16
«Разом ми можемо зупинити геноцид українців» Горуна закликав бойкотувати всіх російських і білоруських спортсменів
Станіслав Горуна

Бронзовий призер Токіо-2020 каратист Станіслав Горуна опублікував пост в соціальних мережах, в якому закликав весь цивілізований світ до бойкоту російських і білоруських спортсменів:

«Відколи росія розпочала повномасштабну війну в Україні, більшість українських спортсменів втратили можливість тренуватися, а в українських спортивних залах запанувала тиша. Мовчать і російські та білоруські спортсмени. Своїм мовчанням вони продовжують підтримувати вбивства, руйнування та цю жорстоку війну. 

Спортсмени – публічні люди, на змаганнях вони піднімають прапор своєї країни і залишаються прикладами для наслідування (особливо серед молоді). Тож саме через спортсменів рф завжди посилає певні меседжі в маси. Саме тому ми, спортсмени всього цивілізованого світу, не маємо мовчати. Прошу всіх небайдужих до подій в Україні ділитися відео й публікаціями із закликом бойкоту російських та білоруських спортсменів. Викладайте їх у соцмережах із хештегами кампанії — #BoycottRussianSport, #TurnOffRussia, #StandWithUkraine, #StopWar. 

 Доєднуйтеся до боротьби, адже лише разом ми спроможні зупинити геноцид українців та перемогти в цій війні! Підтримуйте Україну на спортивному фронті! Сила в нашій єдності. »


раніше XSPORT.ua опублікував добірку з коментарів під скандальним постом боксера Василя Ломаченко в Instagram.

Євгенія Євдокімова
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: