Терлюга: «Чи бойкотувати турніри, де беруть участь росіяни або білоруси? Я б не хотіла...»

Титулована каратистка має намір підтримати рішення НОК України
27 березня 19:35
Терлюга: «Чи бойкотувати турніри, де беруть участь росіяни або білоруси? Я б не хотіла...»
Анжеліка Терлюга / Фото - wkf.net
Срібна призерка Токіо-2020 українська каратистка Анжеліка Терлюга поділилася думкою щодо можливого допуску росіян та білорусів на міжнародні турніри.

«Я знаю, що Всесвітня організація карате підтримує Україну і поки не повертає російських і білоруських спортсменів на татамі. Вони до останнього чекають рішення від МОК. Звичайно, я не підтримую того, щоб спортсмени з росії та білорусі були на змаганнях. Це не фейр-плей, це несправедливо. Не повинно бути такого, що в одній країні спортсмени не мають можливості нормально тренуватися, вмирають, йдуть на фронт, захищають свої будинки, свої сім'ї, свої життя, а в іншій країні – все є, все нормально, але вони агресори і спортсмени цієї країни підтримують цю злість. Це не нормально».


«Чи бойкотувати змагання, де беруть участь росіяни або білоруси? Я б не хотіла не їхати на турніри тільки тому, що там будуть ці спортсмени. Я вважаю, що ми і так страждаємо, нашим спортсменам набагато важче зараз, ніж іншим. І якщо у нас зараз заберуть ще й можливість поїхати на змагання, ми втратимо сенс: навіщо нам тоді займатися цим видом спорту. Я вважаю, для нас це може бути тільки велика мотивація налаштуватися на ці поєдинки проти цих спортсменів і вигравати їх на татамі, на корті, на поле, де завгодно, і ще раз показати нашу волю до перемоги, то, що ми кращі. Бойкотування таких змагань мене придушило б».


«Але я буду підтримувати позицію, яку будуть приймати наш міністр спорту, голова Олімпійського комітету, президенти федерацій, наші тренери. Якщо нам скажуть, що ми повинні бойкотувати ці змагання, значить, ми будемо їх бойкотувати, і будемо чекати свого часу. Але не хотілося б цього зробити, хотілося б вийти на татамі і просто виграти у них».


Напередодні Терлюга стала чемпіонкою Європи-2023.
Джерело: ukrinform.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів