Вчора 2
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Терлюга може завершити кар'єру через скандал на чемпіонаті світу

У Анжеліки вкрали перемогу в півфіналі
26 жовтня 2023р. 16:58
Терлюга може завершити кар'єру через скандал на чемпіонаті світу

Старший тренер збірної України з карате Олександр Тонкошкур розповів про психологічний стан Анжеліки Терлюги після скандальної поразки в півфіналі чемпіонату світу в Будапешті.

«Потрібно зрозуміти стан Терлюги: вона вже стрибає від радості через вихід у фінал, її все вітають, вона дає інтерв'ю — і через 30 хвилин повертають цю спортсменку на татамі.

Тобто у неї не тільки психологічний, але і гормональний стрес, тому що вона на радощах, а тут потрібно повертатися до концентрації. А болгарка розуміє: у неї є шанс.

Тобто психологічну рівновагу вже інше після цієї ситуації, не таке, як під час основного поєдинку. Тому Анжеліка не змогла включитися, а болгарка з рахунку 5: 4 почала бігати по кутах, уздовж лінії, виходити за неї, «бруднитися» і ще в кінці заробила один бал – 6:4, «вижила».

Тільки такий крик душі зараз. Це можливе завершення кар'єри Анжеліки на чемпіонатах світу. Наступний чемпіонат світу через два роки, і вона повинна була добре завершити (ЧМ-2023), поставити жирну точку. Але, на жаль, ця ситуація їй не дала це зробити».

Нагадаємо, Терлюга зі скандалом завершила півфінал з Івет Горяновою з Болгарії.

Джерело: Суспільне Спорт Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця