Терлюга – про скандал на ЧС-2023: «Чому продовжували поєдинок з Горановою, якщо були якісь проблеми?»

Титулована українка – про неадекватне рышення на турнірі в Будапешті
31 жовтня 2023р. 13:41
Анжеліка Терлюга / Фото - WКF
Срібна призерка Токіо-2020 з карате Анжеліка Терлюга прокоментувала скандальну ситуацію з болгаркою Івет Горановою в півфіналі чемпіонату світу-2023.

Ти завершила ЧС з бронзою, але всі ми знаємо про історію, яка була. Які твої емоції зараз?

«Розчарована, зла і засмучена».

Ти виграла ту сутичку з рахунком 14:11. Був протест на користь болгарки. Вона перемогла в результаті, а ти програла в 2 очка. Ти ще не розумієш, чому так сталося?

«Ні. Не можу зрозуміти, як через помилки особи, яка відповідає за таймер, я повинна ще раз провести сутичку після 20 хвилин. І це не був поєдинок, проведений заново. Вони просто заштовхнули мене назад на татамі і сказали: «Окей, у тебе 1 хвилина і 17 секунд, тепер ти програєш. Вона не отримує штрафу. Вперед». Якщо все було добре, чому продовжували цю сутичку в той момент, коли були якісь проблеми?».

Нагадаємо, Терлюга завоювала бронзу ЧС-2023 по карате – суперниця з Ірану не вийшла на поєдинок через травму.