Зараз 2
Вчора 19
Сьогодні 10
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

«Це був не спорт». Терлюга розкритикувала WKF за поразку у півфіналі ЧС

Каратистка в шоці від того, що трапилося
25 жовтня 2023р. 22:24
«Це був не спорт». Терлюга розкритикувала WKF за поразку у півфіналі ЧС
Українська каратистка Анжеліка Терлюга в Instagram відреагувала на несправедливу поразку у півфіналі чемпіонату світу в Будапешті.

Все найгірше, що могло статись, сталось сьогодні зі мною.

Сьогодні я чесно виграла всі поєдинки і той півфінал проти Івет Горанової (14-11) був неймовірним. Кожен бал, який був в цьому поєдинку, був чесним. Далі суддя віддав мені перемогу, коли час закінчився. Я ніколи ще не відчувала такого щастя як в той момент. 

Я готувалась до цього дуже багато років. Багато важких тренувань і сил ми поклали, щоб нарешті виграти чемпіонат світу. І тут починається треш. Несправедливість, в яку я просто не можу повірити. Чому так сталось?! За що?! Чому зі мною?!

Болгарська сторона подає протест до WKF, що був збій годинника в середині бою. Тобто вони весь поєдинок мовчали і в кінці, коли програли, вирішили використати ситуацію з годинником. Якби виграли, теж би так діяли?! Не думаю.

І що роблять судді? Вони повертають нас на татамі з середини поєдинку, де я програю 5-4. Ви можете в таке повірити?! Я – ні. Вони не додали 7 секунд в кінці, вони не побачили проблеми в роботі людини, яка відповідає за час, вони просто розтоптали мене своїм несправедливим рішенням.

Коли вони повернули бій, болгарська суперниця тікала по кутам і не хотіла більше битись. Тобі з цим жити, Івет. Ти саме так хотіла в фінал чемпіонату світу?! Хай всі люди, які до цього причетні відчують мій біль. WKF, ви вкрали мій фінал чемпіонату світу.

Я ніколи не вибачу за цей день. Це був не спорт. Це просто несправедливість. А тепер мені хтось буде казати: іди і зберись на свій бронзовий фінал? Та я просто ненавиджу цей спорт.

А тепер не треба думати, чому карате більше неолімпійський вид спорту. Бо де ще може статись така ситуація?! Вони просто знайшли якусь помилку з таймером і змусили мене йти і знову битись, і почали з рахунку, де я програю. Ви навіть не зробили новий бій.

Я сьогодні нікого не підвела. Я чесно виграла і маю бути в фіналі. У мене вкрали мою мрію. Серце болить, руки трусяться, коли пишу всі ці слова, мені хочеться кричати від болю, і я не знаю, що робити далі.

Всім, хто був зі мною, я дуже вдячна.
Раніше повідомляли, що 20 росіян і білорусів заявили на ЧС-2023 під нейтральним прапором.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів