Зараз 2
Вчора 8
Сьогодні 3
Завтра 8
Розгорнути Згорнути

Заплітний: «Я маю підтвердити, що українські спортсмени є сильними та конкурентоспроможними у світі карате»

Андрій готовий замінити Горуну
19 жовтня 2023р. 22:00
Заплітний: «Я маю підтвердити, що українські спортсмени є сильними та конкурентоспроможними у світі карате»
Фото: European Games 2023

Чемпіон Європи-2023 Андрій Заплітний висловився про перший в кар’єрі виступ на чемпіонаті світу-2023:

Виступати на ЧС як заміна Горуні? По-перше, велика подяка Станіславу як прикладу для мене. Дивився і надихався його результатами та знав, що колись настане момент, якщо все буде гарно, якщо працювати і йти за планом – це станеться. Дороги назад немає: якщо вже почав йти по цьому шляху, то треба йти до кінця. Наскільки складно замінити Горуну? Я б не сказав, що це складно. Напевно, просто зміна поколінь, і я маю підтвердити, що українські спортсмени є сильними та конкурентоспроможними в світі карате.

Про очікування від ЧС-2023

Розумію, що очікують результату, я так само намагаюся і роблю все, щоб здобути золото. Мій попередній результат на чемпіонаті Європи лише доповнює правильність тієї роботи, яка виконується перед такими відповідальними чемпіонатами. Їду максимально готовий, але є така тоненька межа, через яку не треба перейти: десь не розслабитися, не бути самовпевненим. Тому, вважаю, що таким чином, як я підходжу до цих змагань, маю бути готовим.

Порівняння чемпіонату світу та Європейських ігор-2023

Різниця між чемпіонатом світу та Європейськими іграми? По-перше, це статус. По-друге, чемпіонат Європи проводиться раз на рік, а чемпіонат світу – один раз на два роки. Це буде мій другий чемпіонат світу, перший був молодіжним, на якому я поступився у четвертому поєдинку, тому не зміг боротися за медаль. На попередній ЧС дорослий я не зміг поїхати через травму, тому зараз вже максимально готовий. Всі мої помилки, які були – позаду, проробив аналіз. Але це змагання, це спорт, може бути, що завгодно. Головне виконувати свою роботу на татамі.

Станіслав Горуна заявив, що час давати дорогу молодому поколінню.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів