Вчора 4
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Українська чемпіонка світу: «Останнім часом часто замислююся, чому б не почати виступати під прапором іншої країни»

Олена Овчинникова - про потенційну зміну громадянства
13 жовтня 2021р. 12:58
Українська чемпіонка світу: «Останнім часом часто замислююся, чому б не почати виступати під прапором іншої країни»
Олена Овчинникова / фото - Instagram бійця

Чемпіонка зі змішаних бойових мистецтв, чемпіонка світу з кікбоксингу та тайського боксу, боєць ММА Олена Овчинникова зізналася, що всерйоз замислюється про зміну громадянства.

Українка незадоволена тим фактом, що, незважаючи на всесвітню популярність, влада активно не звертають на неї уваги, відмовляючись допомагати у розвитку в країні її виду спорту.

«Сильно прикипіла до України. Можливо, це в мені говорить патріотизм. Але останнім часом часто замислююся, чому б не поїхати за кордон і не виступати під прапором іншої країни. Там у мене набагато більше визнання і плюсів. Зараз я в роздумах. Ще є час поки заліковую травму, спробую далі битися в дверцята різних установ. Але, якщо нічого не вийде, я все ж буду залишати нашу країну ».

Нагадаємо, паралімпієць Крипак удостоївся нагороди Героя України

 

 

Джерело: Sport24 Михайло Рибак
Рейтинг:
(Голосів: 21)

Коментарі 17

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
16 жовтня 2021р. 02:06
Поезжай, мы здесь никому не нужны, даже без сомнений, поезжай и все.
16 жовтня 2021р. 02:04
Лучше покинь, мы здесь вообще никому не нужны, все наши признания " за границей", там нас больше оценят и дадут всеразличных возможностей, чем здесь, поезжай, у нас люди никакие, к спорту и многому чему
3 листопада 2021р. 01:20
Ты, дебил, что лично сделал для того чтобы процветать в этой стране? Все халявы ждёшь, кацап?
15 жовтня 2021р. 18:19
Я вообще первый раз о ней слышу, наши власти вообще ложат не только на спортсменов мирового уровня, а и на всех остальных 40 мил населения, так что тут нечего удивляться, и в этой стране ничего не изменится кто бы не стал президентом, нужно выезжать пока границы открытие, Порошенко это дал понять что выезжаете народ потому что будет только хуже, держите подарок от меня БЕЗВИЗ
15 жовтня 2021р. 18:26
Верно
15 жовтня 2021р. 18:18
Я вообще первый раз о ней слышу, наши власти вообще ложат не только на спортсменов мирового уровня, а и на всех остальных 40 мил населения, так что тут нечего удивляться, и в этой стране ничего не изменится кто бы не стал президентом, нужно выезжать пока границы открытие, Порошенко это дал понять что выезжаете народ потому что будет только хуже, держите подарок от меня БЕЗВИЗ
15 жовтня 2021р. 16:45
Пусть едет к Юлии Реутовой. А мы посмотрим.
15 жовтня 2021р. 16:32
Она обиделась, что ей никто тут денег не даёт, за то что она такая великолепная? Не совсем понял суть претензий...
15 жовтня 2021р. 15:09
Чергова шантажистка. Міняю - не міняю... Теж мені зірка ... Без хліба і тепла людина не проживе, а без ногомахаючої дурепи точно Україна виживе)))
23 жовтня 2021р. 12:17
Долбоеб хохол
15 жовтня 2021р. 14:41
Давно  пора хутор  покидать
15 жовтня 2021р. 12:26
Дякую Вам за всі перемоги під прапором України,Вас люблять та цінують ,єдине будьласка перед прийняттям будь-яких рішень поспілкуйтесь з кимось адекватним на цю тему,Притула, Боленюк можливо вони придумають як вийти з положення.Школу на спонсорські кошти відкрити чи залучити підприємців для підтримки.Бажаю Вам успіхів та процвітання.Пишу комент бо бачу скільки ватних ботів радіють цій новині
15 жовтня 2021р. 12:06
Под вывеской Bellator у нее две победы и три поражения, при этом две неудачи кряду в крайних на сегодня боях. Плюс к этому ей 34 года и 8 своих побед в ММА она одержала на территории Украины, сами понимаете с какими соперницами. В связи с этим вопрос, в какой стране она нужна как спортсменка?
20 жовтня 2021р. 18:42
Рашке для пропаганды

Сторінки: 1  2  

Рейтинг букмекерів