У неділю, 5 вересня, в Запоріжжі пройде міжнародний турнір з бразильському джиу-джитсу.
Це буде вже другий день змагань TMS UKRAINIAN CHAMPIONSHIP в Палаці Спорту « Юність ». У цей день будуть боротися дорослі категорії від 18 років. На шести килимах виступлять представники білих, синіх, пурпурних, коричневих і чорних поясів. Всі призери кольорових поясних дивізіонів зможуть заявитися в абсолютну вагову категорію і поборотися за грошові призи.
Стежити за всіма поєдинками вечора ви зможете в цій новині.
Коментарі 0