Вчора 6
Сьогодні 16
Завтра 18

Збірна прилетіла в Бухарест, Хіжняк виграв турнір у Франції та інші топ-новини 8 червня

Головні спортивні події минулого дня
09 червня 2021р. 09:58

У вівторок, 8 червня, в світі спорту відбулося безліч цікавих подій. Ми зібрали для вас все найважливіше за підсумками минулого дня.

збірна України прибула в свою резиденцію на час проведення Євро-2020 року в Бухаресті.

Стало відомо, що наша головна команда залишиться без підтримки в стартовому матчі проти Нідерландів.

У Росії продовжують висловлювати своє невдоволення ігровою формою збірної України на чемпіонат Європи.

Український боксер Олександр Хіжняк виграв ліцензійний турнір в Парижі у ваговій категорії до 75 кг, перемігши у фіналі чемпіона світу-2019 з Росії – Гліба Бакши.

з'явилися нові подробиці щодо бою Олександра Усика і Ентоні Джошуа, поєдинок може відбутися на стадіоні одного з клубів АПЛ.

Українець Василь Михайлов став володарем бронзової медалі на рейтинговому турнірі зі спортивної боротьби в Польщі.

Влегкої атлетики перемогу Україні принесла Тетяна Пташкіна, Яка показала кращий результат в секторі потрійних стрибків у Данії, а Юлія Левченко в стрибках у висоту стала третьою на турнірі в Фінляндії.

Катаріна Завацкая стартувала з впевненою перемоги на турнірі серії WTA 125 в Боле, Хорватія.

В « Шахтар » сватають нового півзахисника.

Хокейна ліга чемпіонів прийняла рішення виключити білоруські клуби з майбутнього розіграшу турніру.

У Хмельницькому представили проект нового Палацу спорту, Який обіцяють побудувати до 2023 року.