Середа – у заявці на фінал Олімпіади у синхронних стрибках з 10 м вишки
Середа – про Олімпіаду в Парижі: «Найважливіший старт у моєму житті»
Олексій подякував Збройним Силам України
26 липня 22:53
![Олексій Середа Середа – про Олімпіаду в Парижі: «Найважливіший старт у моєму житті»](/upload/resize_cache/iblock/cab/916_537_2/cabb4ae491221a1f24fcd983a5cd92c6.jpg.webp)
Олексій Середа / Фото - Yahoo
Український стрибун у воду Олексій Середа поділився очікуваннями від літніх Олімпійських ігор у Парижі.«До Олімпійських ігор було готуватися досить складно: постійні повітряні тривоги, ходити в бомбосховищі, ховатися, потім знову розминатися. Було дуже тяжко, але я тут завдяки Збройним Силам України. Завдяки хлопцям, які захищають нашу країну, ми маємо можливість тренуватися та представляти Україну на Олімпійських іграх.
Звичайно, не можу сказати, що я спокійний – постійно хвилююся за свого тата, який зараз перебуває у Миколаєві та служить у Національній Гвардії України. Постійне хвилювання за нього та, звичайно, за Олімпійські ігри. Це величезний стрес для нас, найважливіший старт у моєму житті, і я робитиму все можливе, щоб показати найкращий результат».
Нагадаємо, Середа увійшов до заявки на фінал Олімпіади у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.
Коментарі 0