Середа: «Я лише нещодавно дізнався, що виступатиму в одиночному турнірі Олімпіади»
![Середа: «Я лише нещодавно дізнався, що виступатиму в одиночному турнірі Олімпіади»](/upload/resize_cache/iblock/96f/916_537_2/96f7c4f3aaf3ca60c78fcff21b9acb65.jpg.webp)
Стрибун у воду Олексій Середа висловився про виступ у кваліфікації Олімпійських ігор-2024 у стрибку з 10-метрової вишки:
У мого партнера Марка (Гриценка), який був заявлений, були проблеми з пальцем. На жаль, він не зміг виступити. Я лише нещодавно дізнався, що виступатиму. Чому? Бо травма в усіх спортсменів.Чому обрали його, а не мене? Я ж був на синхрон заявлений, а там всіляке буває. Може, втомився б (після фіналу синхрону). Десь (у четвер) ввечері дізнався. Замінили, бо у Марка були проблеми, у нього палець вже пів року болить. Він робив серію (повну програму) на тренуваннях, але на жаль.
Я теж готувався на індивідуальний (турнір), казав на всіх інтерв'ю про це. Я готувався, стрибав, і мене замінили, бо Марк вже не зміг.
Всім задоволений. Звичайно, є деякі помилки, але для попередніх змагань нормально. Більш ніж задоволений, бо очікував, що буде принаймні один поганий стрибок на 5 балів. А у підсумку все зробив на 6+ балів. Міг краще, але у будь-якому разі нормально.
Нічого абсолютно не змінюватиму. Буду готуватися, а програма залишиться тією ж. Де можна щось додати? Треба просто краще стрибати і все. Краще входити (у воду), мені можна це чистіше робити. У деяких стрибках проблеми з технікою – багато дрібниць, але у принципі можна ще краще. Чи буде час їх виправити? Ні, буду вже під час змагань це робити.
Нагадаємо, що у півфінал Середа пробився з п’ятого місця.
Коментарі 0