Україна завершила ЧЄ з водних видів спорту з 9 медалями. Пригадуємо, як це було

Постарались представники плавання та стрибків у воду
25 червня 19:48
фото - Ukrainian Diving Federation

З 10 по 23 червня у столиці Сербії Белграді проходив чемпіонат Європи з водних видів спорту, в межах якого були розіграні 74 комплекти нагород у чотирьох дисциплінах: плаванні, плаванні на відкритій воді, стрибках у воду та артистичному плаванні. Україна за підсумками турніру стала десятою у загальному заліку, завоювавши дев’ять медалей: три золоті, три срібні та три бронзові.

Українські представники плавання показали найкращий результат на континентальних першостях за останні вісім років. Вони здобули п’ять нагород та стали сьомими у турнірній таблиці своєї дисципліни. Також вперше з 2006 року Україна завоювала медаль чемпіонату Європи в естафеті комплексним плаванням. Ще чотири нагороди в скарбничку національної команди додали члени команди зі стрибків у воду, які в підсумку здобули Team Trophy.

Давайте пригадаємо кожну українську медаль континентальної першості-2024 з водних видів спорту.

Золото, Михайло Романчук, 800 м вільним стилем

Золото, Олександр Желтяков, 200 м на спині

Золото, Ксенія Байло/ Софія Лискун, синхронні стрибки з 10 м вишки

Срібло, Михайло Романчук, 1500 м вільним стилем

Срібло, Софія Лискун, стрибки з 10 м вишки

Срібло, командні змагання (Данило Аванесов, Станіслав Оліферчик, Каріна Глижіна, Анна Письменська)