Бухов вийшов до півфіналу Олімпійських ігор-2024
Бухов: «Смішно, що на двох Олімпіадах я 11-й»
Владислав зізнався, що слід виправити помилки
07:14
![Бухов: «Смішно, що на двох Олімпіадах я 11-й»](/upload/resize_cache/iblock/50c/916_537_2/50c8d34c00255dc4da6483010c470ca6.jpg.webp)
Фото: Getty Images
Українець Владислав Бухов розповів чому не зміг кваліфікуватись у фінал Олімпійських ігор у Парижі на дистанції 50 метрів вільним стилем.
«Це спорт, він такий. Все трапляється, можеш вигравати, можеш програвати. Зараз я програв і треба виконувати роботу над помилками. Намагатимуся, щоб такого не відбувалося. Трохи смішно, що на двох Олімпіадах я 11-й.
Чи думав, що 21,76 секунд не вистачить для фіналу? Ти ніколи не знаєш, як він закриється. Для мене це поганий результат, тому що мій особистий рекорд – 21,38 секунд, і мені потрібно плисти до нього, а я не пливу. Потрібно виконувати роботу над помилками.
Характеристика олімпійського циклу? Дуже багато роботи. Дуже багато стрибків зі старту. Він для мене успішніший, ніж ні. Я покращив особистий рекорд на чемпіонаті світу у Досі. Я завжди хочу більшого, але не завжди виходить».
Нагадаємо, ще перед кваліфікацією Бухов повідомив про хворобу.
Коментарі 0