Крайник завоював медаль на дебютній Паралімпіаді в драматичному запливі
![Василь Крайник Крайник завоював медаль на дебютній Паралімпіаді в драматичному запливі](/upload/resize_cache/iblock/9bf/916_537_2/9bf7f7708a8e68cb17ce8d33292351dc.jpg.webp)
25-річний український плавець Василь Крайник на Паралімпіаді-2020 завоював бронзову медаль в плаванні комплексним стилем на 200 метрів. Крайник вперше на Іграх і змагається в класі S14 – серед спортсменів з порушенням розумового розвитку.
Фінал 200-метрівки видався для Крайника дуже драматичним. Перші 100 метрів українець проплив другим, а останні 50 метрів боровся за перемогу. Однак утримати « золото » українцеві не вдалося. На фініші Василь поступився Ризу Данну, А також бразильцеві Габріель Бандейре, Ставши в результаті бронзовим призером Токіо-2020.
У фіналі дистанції на 100 метрів брасом Крайнику не вдалося зачепитися за медаль, він фінішував 4-м.
42-річна українська спортсменка з 5 медалями Ігор завершила кар'єру після 4-го місця в Токіо.