Світоліна: «Підтримка у Парижі буде дуже потужною»
Романчук: «Бути прапороносцем на Олімпійських іграх – мрія кожного спортсмена»
Українець здійснить свою мрію
26 липня 20:59
Бути прапороносцем на Олімпійських іграх – мрія кожного спортсмена, який виступає та представляє свою країну. Хочу подякувати Вадиму Гутцайту та НОК України за повагу бути прапороносцем на цій Олімпіаді. Це велика честь та гордість для кожного спортсмена.
Ви знаєте, що під час війни не дозволяється нормально залишати країну. Потрібно мати чимало документів, щоби виїхати з України – незалежно від причини. На жаль, не всі члени нашої родини зможуть приїхати до нас до Парижа, можливо мати чи сестра приїдуть, але чоловікам не можна.
Ми боротимемося, покажемо все найкраще для України та всіх захисників, яким ми зобов'язані. Завдяки їм ми готові боротися і показати все, на що здатні.
Раніше повідомляли, що Світоліна та Романчук показали форму, в якій вийдуть на церемонію відкриття Олімпійських ігор-2024.
Коментарі 0