Романчук та Бухов принесли Україні дві медалі чемпіонату Європи
Романчук не пливтиме дистанцію 400 метрів вільним стилем на Олімпіаді-2024
Українець хоче повторити програму Олімпійських ігор у Токіо
10 липня 18:59
![Романчук не пливтиме дистанцію 400 метрів вільним стилем на Олімпіаді-2024](/upload/iblock/2ee/2eeb133ae28374d6150df94c8113d379.jpg.webp)
400 м? Ні, я сказав, що повторюватимемо програму Олімпійських ігор у Токіо і сконцентруємося на своїх основних дистанціях: 800 і 1500 м, де робитимемо все можливе, щоб показати максимальний результат.
Все ж таки, щоб плисти на відкритій воді, потрібно більше досвіду. Цього року не було багато завдань у мене на відкритій воді, тож вирішив не ризикувати своїм здоров'ям, бо ніхто не знає стан води у річці. І вирішили більше зосередитися на своїх основних дистанціях: 800 м та 1500 м.
Романчук виконав олімпійський норматив на трьох дистанціях вільним стилем – 400, 800 та 1500 метрів
Раніше повідомляли, що Романчук та Бухов принесли дві медалі чемпіонату Європи.
Коментарі 0