Романчук: « Не вистачило ще одного запливу – тоді б було золото »
![Романчук: « Не вистачило ще одного запливу – тоді б було золото »](/upload/resize_cache/iblock/271/916_537_2/2717b41207b68459166e151a7264ae77.jpg.webp)
Українець Михайло Романчук дав коментар після завоювання срібної медалі на своїй коронної дистанції 1500 м вільним стилем на Олімпійських іграх-2020:
Задоволений другим місцем, тому що для мене це незвичайна практика – змагатися вранці.У нас чотири ранку, а в Америці – вечір. Це також зіграло велику роль. Такі реалії нашого життя, всі були в однакових умовах. Я не можу сказати, що хтось переміг через те, що змінили розклад.
Всі були в однакових умовах, американець виявився сильнішим. Я дуже мотивований на наступний сезон і олімпійський цикл, який буде меншим. Будемо готуватися до Парижу і паралельно показувати кращі результати.
Ми приїхали до Японії 12 липня, тому трохи організм звик до цього часу і режиму, але біологічний годинник ніяких не обдуриш. Важко, але, як я і говорив, все в однакових умовах. Мені нема на що скаржитися.
У мене дві медалі – срібло і бронза. Був би ще один заплив – завоював би золото, але, на жаль, його немає. Проаналізуємо з тренером виступ і помилки. Будемо їх враховувати, рухатися далі.
Нагадаємо, що на дистанції 800 м вільним стилем Романчук завоював бронзу.
Коментарі 0